Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Spółka Polish Outdoor Distribution Group zajmuję się dystrybucją odzieży oraz sprzętu outdorowego marek Bergans of Norway, Yeti, Nordisk, Grand Canyon, Alfa, Wild Climb, Cousin Trestec, Trimm, Lasting, oraz Sampaoli Creazioni na polskim rynku. Siedziba firmy znajduje się w Kompleksie "Małe Dolomity" na Jurze, w województwie śląskim. Naszym celem jest dystrybucja najwyższej jakości produktów outdorowych, cenionych i uznanych na rynkach światowych.

Jako spółka stawiamy na innowacyjność oraz jak najlepszy kontakt z klientem. Chcemy wyznaczyć nowe standardy w dystrybucji w Polsce dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod zamawiania towaru, sprawnego kontaktu z naszymi pracownikami oraz błyskawicznej realizacji zamówień.  W celu uzyskania pełnych informacji na jej temat oraz warunkach współpracy prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

Jedną z ważniejszych gałęzi naszego biznesu stał się ogólnie pojęty Glamping. Jako dystrybutor jednego z najlepszych producentów namiotów Glampingowych, czyli marki Nordisk Outdoor, jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną konfigurację ekskluzywnych namiotów. Zrealizujemy zlecenie od przydomowej altanki w formie namiotu do dużego Glampingu, który Postanowiłeś właśnie uruchomić. Zapraszamy do kontaktu.