Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ekskluzywne biwaki rozstawiano już... w średniowieczu? Jak się okazuje, korzenie glampingu są bardzo głębokie. Rycerze, szlachcice, zapewne przede wszystkim damy im towarzyszące w podróżach, preferowali bowiem wygodny odpoczynek - jak by nie było - na łonie przyrody.

O średniowiecznych namiotach wie wszystko Tomasz Matelski z matuls.pl. Nie bez przyczyny, sam je produkuje.

- Jesteśmy doświadczoną firmą produkującą sprzęt na szeroko pojęty rynek rekonstrukcji historycznych. Specjalizujemy się w produkcji namiotów historycznych. Nasi dotychczasowi klienci to osoby prywatne zajmujące się tą pasją, stowarzyszenia, muzea, zarządcy zamków oraz studia filmowe - opisuje.

Jak podkreśla producent, oferowane przez niego namioty to duże, wygodne w użytkowaniu konstrukcje gdyż rycerstwo oraz szlachta lubiła mieszkać wygodnie nawet w czasie długich podróży.

Nasze konstrukcje namiotowe doskonale nadadzą się na namioty glampingowe. Co więcej, mogą posłużyć do tworzenia wiosek czy campingów tematycznych - stwierdza Matelski. -  Ponadto mamy zaplecze produktów, które uzupełnią wystrój namiotu. Wytwarzamy bowiem również meble historyczne oraz inne przedmioty użytku codziennego.

Tak więc wyposażenie namiotów w łóżka, skrzynie, krzesła, czy np. historyczne lampiony również nie będzie dla producenta problemem. A całość dopełni nie tylko historycznego klimatu, ale i prawdziwie luksusowego biwaku na łonie natury.

W przypadku jakichkolwiek zapytań zapraszamy na matuls.pl.