Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 

Beskidylla - Beskidzka oaza natury i harmonii

Co to jest glamping? Glamping to połączenie słów "glamour" z "camping". Jest to  inaczej luksusowy kemping dla wymagających.

Skąd wzięła się nazwa Beskidyllaglamp?  Jako, że nasz luksusowy glamping znajduje się w Ustroniu- Beskidzie Śląskim, szukaliśmy połączenia  słów Beskidyz Idyllą, miejscem sielankowym, krainą w  której poczujemy spokój  i wytchnienie od  codziennych trosk. I tak powstała nazwa Beskidylla glamp.

W naszej beskidzkiej oazie odnajdziesz harmonię duszy i ciała, czy to  podczas rozkoszowania się naturą na tarasie czy w trakcie seansów relaksacyjnych w naszym Spa. Nasze noclegi w namiotach safari to luksusowe doświadczenie, które na pewno na długo zapamiętasz... Nasze noclegi glampingowe, lub  glamping Beskidy jak to inni nazywają, powstał dla osób, które oczekują najwyższej jakości usług i pragną zaznać luksusu, ale chcą pozostać blisko natury. Staramy się żyć w zgodzie z naturą dlatego postanowiliśmy stworzyć ekologiczne noclegi premium, tak aby jak najwięcej czasu spędzić na łonie przyrody, odnaleźć wewnętrzny spokój i naładować akumulatory...

Galeria Glampingu.

Zapraszamy - Beskidylla Glamp