Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 

Glamping w pierwszej w Polsce wiosce Nordisk

Nie trzeba daleko podróżować w Polsce, aby oddać się życiu kempingowemu w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Kompleks Małe Dolomity to między innymi pierwsza w Polsce wioska marki Nordisk. Skandynawski specjalista ds. Outdoor produkuje - między innymi - namioty na glamour camping czyli - Glamping.

Siedlisko Kościelisko Glamping pod Tatrami.

Pierwszy glamping pod Tatrami. Największy w południowej Polsce. Oferujemy nawet 32 miejsca noclegowe (uwzględniać 4 na dostawkach)
Siedlisko jest położone 928 m n.p.m w niemal bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Beskidylla - Beskidzka oaza natury i harmonii

Co to jest glamping? Glamping to połączenie słów "glamour" z "camping". Jest to  inaczej luksusowy kemping dla wymagających.

Skąd wzięła się nazwa Beskidyllaglamp?  Jako, że nasz luksusowy glamping znajduje się w Ustroniu- Beskidzie Śląskim, szukaliśmy połączenia  słów Beskidyz Idyllą, miejscem sielankowym, krainą w  której poczujemy spokój  i wytchnienie od  codziennych trosk. I tak powstała nazwa Beskidylla glamp.

Zapraszamy Państwa serdecznie w nasze skromne progi :) Do miejsca, które przyciągnęło nas od pierwszej chwili i w które włożyliśmy dużo miłości i jeszcze więcej pracy ;).