Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Można wyjechać na już przygotowane miejsce do glampingu, albo samemu postarać się, by ekskluzywny biwak powstał choćby w przydomowym ogródku lub na działce. Wystarczy kilka prostych kroków. Radzimy, o czym pomyśleć w pierwszej kolejności.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Co to jest glamping?

Glamping to miejsce, w którym oszałamiająca przyroda spotyka się z nowoczesnym luksusem. To sposób na poznanie nieokiełznanych i całkowicie wyjątkowych części świata - bez konieczności poświęcania wygód dla stworzeń.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Wystarczą trzy tygodnie, by stworzyć własny glampigowy biznes. A potem można zapraszać gości do ekskluzywnego biwaku na łonie natury. Jeżeli zastanawiasz się, jak to wygląda i jak się używa po prostu jedź na jakiś instniejący glamping w Polsce. Jednym z ciekawszych wyborów będzie pierwszy w Polsce i czwarty na Świecie certyfikowany glamping Nordisk Village w Kompleksie Małe dolomity na Jurze.

Przede wszystkim należy pamiętać, że każdy kraj ma swoje własne prawa i zestaw kryteriów dotyczących pozwoleń na budowę. Dobrze jest więc skontaktować się z lokalnymi władzami i odpowiednio wcześniej wystąpić o wszelkie pozwolenia.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Glamping – biwakowanie w luksusie

To nowa forma wypoczynku dla aktywnych miłośników spędzania czasu wolnego na łonie przyrody, doskonała dla całych rodzin. Mowa o glmapingu łączącym komfort hotelu, z biwakową wolnością. Z tego rodzaju wypoczynku można skorzystać m.in. w Małych Dolomitach na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Przy okazji warto zwrócić uwagę na dostępne w Sklepie Górskim płachty turystyczne – jak podkreślają eksperci, doskonałe nie tylko podczas wypraw, ale i … w przydomowych ogródkach.